Postavite pitanje o ovom proizvodu
Auto zvučnici 165mm 2x100W CX604
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Brend | SAL |
| Frekventni opseg | 45-20000 Hz |
| Impedansa | 4 Ohm |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Osetljivost | 90 dB |
| Serija | CX |
| Snaga | 200 W (2x100 W max) |
| Srednjotonac | Duboki, 165 mm PP membrana |
| Tip | Dvosistemski |
| Ugradne dimenzije | 131 mm (širina) x 59 mm (dubina) |
| Veličina zvučnika | 165 mm |
| Vešanje | Gumeno |
| Visokotonac | 35 mm "mylar" kalotni |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |