Postavite pitanje o ovom proizvodu
Ispravljač za interfone T909
855,00din.
- Zalihe: Na stanju
- Šifra: 002-T909
- EAN: 8606012055278
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
Ispravljač za interfone T909 – Stabilan izvor struje za bezbedne komunikacijske sisteme
Pouzdana podrška tvojim interfonima
T909 je dizajniran da obezbedi neprekidan i stabilan protok struje za interfone — posebno one sa RFID čitačima, bežične modele ili šifratorske sisteme. Kada želiš da uređaji rade sigurno i da te nikada ne izneveri napajanje, ovaj ispravljač je pravo rešenje.
Diskretno rešenje za pouzdan rad
Sa kompaktnim metalnim kućištem koje se lako uklapa u bilo koji tehnički sklop, T909 štiti tvoje interfon sisteme od promene napona i pruža dodatnu stabilnost bez potrebe za komplikovanim podešavanjima.
Ispravljač T909 je praktičan i važan deo svakog interfon sistema — kada želiš da komunikacija bude stalna, pouzdana i bez prekida.
| Tehnički podaci | |
| Dimenzije | 85x57x33 mm |
| IP zaštita | IP20 |
| Izlazni napon | 12V DC |
| Materijal kućišta | Metal |
| Napojni kabel | Ne |
| Struja | 2 A |
| Tip | Napojna jedinica |
| Ulazni napon | 230 V~ |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |