Postavite pitanje o ovom proizvodu
Izduvni ventilator 100mm POLO4
2.245,00din.
- Zalihe: Na stanju
- Šifra: 002-POLO4
- EAN: 8606011396877
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Kvalitetni ventilator namenjen za upotrebu u domaćinstvima ili u toaletima u hotelskim sobama, restoranima, kafe barovima
- Uklanja neprijatne mirise i vlagu iz toaleta, kupatila i ostalih manjih prostorija kojima je potrebna ventilacija
- Montira se na ventilacione otvore ili nezavisno na ravne vertiklane površine
| Tehnički podaci | |
| Broj brzina | 1 |
| Dimenzije | 158x158x85 mm |
| IP zaštita | IP24 |
| Maksimalan protok vazduha | 100 m3/h |
| Napajanje | 230 V~ / 50 Hz |
| Nivo buke | 40 db |
| Snaga | 15 W |
| Tip | Izduvni |
| Zaštita od pregrevanja | Ne |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |