Postavite pitanje o ovom proizvodu
Smart auto radio SAL VB2300
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Auto radio čije mogućnosti možete proširiti preko svog pametnog telefona*
- Telefon će postati proširenje i displej auto radija, te ćete preko njega moći koristiti dodatne funkcije
- Funkcije se mogu, pored osnovne aplikacije potrebne za povezivanje, proširivati i dodatnim aplikacijama
- Radio je u potpunosti funkcionalan i bez telefona
- Omogućava telefoniranje bez dodira telefona, a zvonjenje i razgovor se vrši preko zvučnika auto radija
- Ima prikaz pozivnog telefonskog broja
- Pored utičnice za memoriju, u radio je ugrađena i USB utičnica za dopunjavanje kompatibilnih prenosnih uređaja kao što su mobilni telefoni, tableti i sl.
- *Za iPhone iOS 8.0 i Android 4.3 ili novije telefone. Bežična veza uz prethodno postavljanje jedne aplikacije na engleskom jeziku (podešavanja zavise od telefona, podešavanja i regije gde se uređaj koristi)
| Tehnički podaci | |
| Audio formati | MP3 / WMA / FLAC / APE / WAV |
| AUX ulaz | 3.5 mm |
| Bluetooth | Da, v5.0, domet 10 metara na otvorenom |
| Boja osvetljenja | Bela |
| Brend | SAL |
| CD plejer | Ne |
| Daljinski upravljač | Da, napajanje 3V CR2025 baterija (u sklopu) |
| Dimenzije | 178x50x128 mm |
| Memorijski ulaz | USB / microSD (maks. 32 GB) |
| Prednji panel | Ne može se skinuti |
| Priključci | 4 x RCA izlaz za pojačalo i subwoofer, zasebna USB utičnica za punjenje |
| Radio | Da, frekvencije 87.5-107.9 MHz, 18 memorijskih mesta |
| Snaga | 4 x 45 W |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |