Postavite pitanje o ovom proizvodu
Visokotonski kalotni zvučnik 79mm 150W DP18P
1.650,00din.
- Zalihe: Na stanju
- Šifra: 002-DP18P
- EAN: 8606110801548
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Frekventni opseg | 2000-22000 Hz |
| Impedansa | 8 Ohm |
| Kalem | 1" |
| Magnet | 71 mm |
| Masa | 2.6 kg |
| Osetljivost | 102 dB |
| Snaga | 150 W |
| Tip | Kalotni |
| Veličina zvučnika | 79x60 mm |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |