Postavite pitanje o ovom proizvodu
Bluetooth zvučnik 2x25W SK862BT
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Prenosni BT zvučnik namenjen za spoljnu i unutrašnju upotrebu sa RGB svetlosnim efektima
- Idealan za upotrebu tokom rada, ali je pogodan za upotrebu i u bašti i drugim otvorenim prostorima
- Poseduje BT vezu za puštanje muzike sa mobilnog telefona, kao i USB i ulaz za memorijsku karticu
- AUX priključak omogućava direktno povezivanje drugih uređaja kao što su: mobilni telefon, računar, CD/DVD plejer...
- Ugrađeni akumulator obezbeđuje autonomiju sa dugim radom bez potrebe mrežnog napajanja
- Putem ugrađenog mikrofona mogu se obavljati i telefonski pozivi
| Tehnički podaci | |
| Bluetooth | V5.0, domet do 10 metara na otvorenom |
| Brend | Havit |
| Daljinski upravljač | Ne |
| Dimenzije | 300x102x160 mm |
| IP zaštita | IPX6 |
| Napajanje | 5V DC / 2400 mA |
| Prenosna izvedba | Da |
| Priključci | AUX, TF, USB, Tip-C utičnica za punjenje |
| Radio | Ne |
| Snaga | 25+25 W |
| Tip akumulatora | Punjivi, 4000 mAh |
| Ugrađen mikrofon | Da |
| Vreme punjenja | ~5 h |
| Vreme rada | ~12 h |
| Zvučnik | Niskotonac: 2 x 79 mm; Visokotonac: 2 x 31 mm |