Postavite pitanje o ovom proizvodu
Daljinski upravljač za SP630E kontroler RC-RB3
730,00din.
- Zalihe: Na stanju
- Šifra: 002-RC-RB3
- EAN: 8606006539654
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Ako mobilni telefon nije pri ruci LED traka povezana na SP630E kontroler može da se kontroliše i preko dodatnog daljinskog upravljača
- Omogućava biranje između 9 fabričkih efekata, uključivanje/isključivanje LED kontrolera, podešavanje brzine efekata kao i jačinu svetlosti
- Moguća je i višezonska kontrola u slučaju ako posedujete više SP630E kontrolera
- Na daljinskom se nalazi i touch prsten za odabir boja
- Domet između LED kontrolera i daljinskog upravljača je do 20 m na otvorenom
| Tehnički podaci | |
| Daljinski upravljač | RF, touch; napajanje 1 kom. CR2032 baterija (u sklopu); domet 20 m (na otvorenom) |
| Dimenzije | 135x48x10 mm |
| Funkcije | DIM, CCT, RGB, RGBW |
| IP zaštita | IP20 |
| Kompatibilni artikli | Kontroler SP630E (kupuje se zasebno) |
| Masa | 50 g |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Radna frekvencija | 2.4 GHz |
| Radna temperatura | 0°C do +40°C |
| Tip | Daljinski upravljač |
| Tip kontrole | Jačina svetlosti, boja svetlosti, svetlosni efekti |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |