Postavite pitanje o ovom proizvodu
DeWalt usisivač za suvo i mokro usis. 20l + utič. DXV20PTA
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Snažni višenamenski usisivač pogodan za čišćenje grubih, suvih ili mokrih površina
- Može se koristiti u radionici, garaži, domaćinstvu itd.
- Poseduje funkciju duvanja koja je korisna prilikom čišćenja teško dostupnih mesta
- Na kućištu usisivača se nalazi jedna strujna utičnica koja se može koristiti za napajanje električnog alata
- Odlikuje ga i veliki radijus rada za korištenje bez česte potrebe za promenom utičnice
- Pomoću priloženih točkića lako se pomera na potrebno mesto
- Nije namenjen za korištenje kod molerskih radova
| Tehnički podaci | |
| Boja kućišta | Žuta, crna |
| Brend | Dewalt |
| Dodatne funkcije | Strujna utičnica na kućištu, funkcija duvanja, držač kabela |
| Kabel | 3 m |
| Napajanje | 230 V~ / 50 Hz |
| Pribor | 1 x cev 48 mm x 2.1 m, 2 x kruta cev, 1 x okrugla četka, 1 x osnovna glava, 1 x glava za čišćenje poda, 1 x zamenljiva papirna kesa, 1 x filter, 1 x sužena glava, 1 x džak za skladištenje, točkići |
| Protok | 37.8 l/s (vazduh) |
| Radijus rada | 5 m |
| Rezervni delovi | Papirna kesa DXVA19-4204 (kupuje se zasebno) |
| Snaga | 1050 W |
| Tip | Usisivač za suvo i mokro |
| Vakum | 15 kPa |
| Zapremina | 20 l |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |