Postavite pitanje o ovom proizvodu
Grejalica za kupatilo sa držačem peškira BX-6002
13.185,00din.
- Zalihe: Na stanju
- Brend: Radialight
- Šifra: 002-BX-6002
- EAN: 8019250000441
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Grejalica za kupatilo sa integrisanim držačem za peškire sa 4 kuke
- Dubina od samo 11 cm od zida daje grejalici elegantnu notu i štedi iskorišteni prostor
- Potpuno digitalna i sa naprednim funkcijama koje olakšavaju upotrebu i štede električnu energiju, napravljena je u skladu sa najvišim ECO-Design standardima
- Bešumni ventilator i funkcija nedeljnog programiranja povećavaju komfornost
- Ugrađeni senzor za prisustvo omogućava ekonomičan rad u uključivajući grejalicu kada je osoba prisutna u prostoriji i gaseći je 10 min nakon izlaska
- Detektor otvorenog prozora automatski gasi grejalicu kada se temperatura naglo spusti
- AntiFrost režim rada sprečava spuštanje temperature u prostoriji ispod 7°C, time štiteći od smrzavanja
| Tehnički podaci | |
| Boja kućišta | Bela / siva |
| Brend | Radialight |
| Daljinski upravljač | Ne |
| Dimenzije | 500x300x110 mm |
| Dodatne funkcije | Držač za peškir, senzor za prisustvo, detektor otvorenog prozora, antifrost režim rada |
| Dužina kabela | - |
| IP zaštita | IP24 |
| Masa | 2.6 kg |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Montaža | Nazidna |
| Napajanje | 230 V~ |
| Podesiva snaga | Ne |
| Snaga | 1800 W |
| Tajmer | Da |
| Termostat | Da |
| Tip | Kupatilska grejalica |
| Zaštita kod prevrtanja | Ne |
| Zaštita od pregrevanja | Da |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |