Postavite pitanje o ovom proizvodu
Hi-Fi visokotonski zvučnik 100mm 80W TM102
1.205,00din.
- Zalihe: Na stanju
- Šifra: 002-TM102
- EAN: 4250019110450
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Frekventni opseg | 1500-20000 Hz |
| Impedansa | 8 Ohm |
| Materijal membrane | Titanijum |
| Osetljivost | 90 dB |
| Snaga | 80 W |
| Tip | Kalotni |
| Veličina zvučnika | 100 mm |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |