Postavite pitanje o ovom proizvodu
Multimedijalne BT stereo slušalice JBL E76022
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Izvucite maksimum iz svojih mikseva uz zvuk visokog kvaliteta iz sigurnih, pouzdanih slušalica sa 8mm drajverima koji sadrže JBL Deep Bass Sound
- Ergonomski dizajn JBL Wave Beam-a pristaje tako udobno da možete zaboravi da ih nosite
- Zatvoreni dizajn isključuje spoljašnje zvukove, pojačavajući izvođenje basa
- Sa 8 sati trajanja baterije u slušalicama i 24 u kućištu, JBL Wave Beam pružaju celodnevni zvuk
- A kada Vam treba više energije, možete ubrzati punjenje dodatna dva sata za samo 10 minuta
- Kad treba da pauzirate za kratko ćaskanje, TalkThru omogućava da odmah čujete sebe i one oko sebe bez vađenja slušalica
- Kada obavljate stereo pozive bez upotrebe ruku u pokretu, VoiceAware omogućava ravnotežu koliko svog glasa čujete dok razgovarate sa drugima
- Od plaže do biciklističke staze, slušalice sa IP54 sertifikatom i IPX2 futrola za punjenje otporni su na vodu i prašinu za celodnevna iskustva
| Tehnički podaci | |
| Baterija | Lithium-polymer baterija, 48 mAh (po slušalici), 530 mAh (baza) |
| Bluetooth | Da, v5.2, domet do 10 metara na otvorenom |
| Boja kućišta | Bela |
| Brend | JBL |
| Frekventni opseg | 20-20000 Hz |
| Impedansa | 16 Ohm |
| IP zaštita | IPX54 |
| Mikrofon | Da |
| Napajanje | 5V DC, 1 A |
| Osetljivost | 100 dB |
| Pribor | Kabel za punjenje, 3 veličine navlaka za slušalice |
| Priključci | USB-C |
| Vreme punjenja | ~2 h |
| Vreme rada | ~8 h |
| Zvučnik | 8 mm |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |