Postavite pitanje o ovom proizvodu
LED sijalica za frižider dnevno svetlo 2.3W LFS05W-E14/3
S-Express
220,00din.
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Boja svetlosti | Dnevna svetlost |
| Brend | Prosto |
| Broj LED dioda | 32 |
| Broj uklj. / isklj. | 15000 |
| CRI vrednost | >80 Ra |
| Dimabilnost | Ne |
| Dimenzije | 18x60 mm |
| Faktor snage | 0.3 |
| Grlo | E14 |
| IP zaštita | IP44 |
| Jačina svetlosti | 190 lm |
| Klasa energetske efikasnosti | A+ |
| LLMF | manje ili jednako 0.80 / 6000 h |
| LSF | manje ili jednako 0.90 / 6000 h |
| Masa | 13 g |
| Materijal kućišta | Silikon |
| Napajanje | 230 V~ |
| Ostale napomene | Može se koristiti samo u rashladnim uređajima |
| Potrošnja | 3 kWh / 1000 h |
| Radna temperatura | do 10°C |
| Radni vek | 30000 h |
| Snaga | 2.3 W |
| Struja | 29 mA |
| Temperatura svetlosti | 6000 K |
| Tip | Mini |
| Tip diode | SMD 2835 |
| Ugao osvetljenja | 360° |
| Vreme zagrevanja | <0.5 s |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |