Postavite pitanje o ovom proizvodu
Naglavne stereo slušalice HAVIT H2040d
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Dolaze sa moćnim drajverima koji potpuno uvlače u svet igre, donoseći kristalno čist zvuk i precizne efekte
- Slušalice su dizajnirane da budu udobne čak i tokom dugotrajnih gejming sesija, zahvaljujući mekanim sunđerastim jastučićima i elastičnoj traci za glavu
- Integrisani mikrofon sa visokom osetljivošću
- Kompaktan i lagan dizajn za lakšu prenosivost
| Tehnički podaci | |
| Boja kućišta | Crna |
| Brend | Havit |
| Dimenzije | 100x175x225 mm |
| Dužina priključnog kabela | 2.1 m |
| Frekventni opseg | 20-20000 Hz |
| Impedansa | 20 Ohm |
| Mikrofon | Da, 6x2.7 mm, osetljivost -38 dB |
| Osetljivost | 113 dB |
| Tip | Naglavne |
| Utikač | 2 x 3.5 mm + USB |
| Zvučnik | 50 mm |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |