Postavite pitanje o ovom proizvodu
NVR POE uređaj 16 kanala H.265+ NVR3008DP
17.745,00din.
- Zalihe: Na stanju
- Šifra: 002-NVR3008DP
- EAN: 8605043308940
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Centralni deo svakog sistema za snimanje
- Pohranjuje snimljeni materijal na hard disku i omogućava kasniju reprodukciju
- U kombinaciji sa kamerama iz serije KIP-FG nije potrebno nikakvo dodatno podešavanje mreže, rade na principu Plug and Play
- Preko NVR-a se vrši napajanje kamera, nije potrebno dodatno zasebno napajanje za njih
- Moguć izbor režima rada
- Isporučuje se bez memorije
- PC Client možete preuzeti klikom na ovaj link: PC Client
- Search Tool možete preuzeti klikom na ovaj link: Search Tool
| Tehnički podaci | |
| Alarm izlaz | 1 CH |
| Alarm ulaz | 4 CH |
| Analogni režim | Ne |
| Audio izlaz | 1 x RCA (linearni, 1 kOhm) |
| Audio ulaz | 1 x RCA |
| Backup format | AVI |
| Backup režim | Mreža, USB fleš disk, prenosivi HDD |
| Broj kanala | 16CH (3840*2160, 2592x1944, 2048x1536, 1920×1080, 1280×960, 1280×720 itd.) |
| HDD | 1 x SATA Hard Disk (2.5"/3.5" SATA), nije u sklopu |
| Hibridni režim | Ne |
| Mrežni interfejs | 8 x RJ45 (10M/100M Adaptive Ethernet Interface) +1 x RJ45 10M/100M/1000M |
| Najveći podržani HDD | 8 TB maks. |
| Napajanje | 52 VDC / 1250 mA |
| NTSC | 4K@10x30fps,5MP@16×30fp,4MP@16×30fp,3MP@16×30fp,1080P@16×30fp, 960P@16×30fp, 720P@16×30fp, D1@16×30fp |
| Operativni sistem (OS) | Embedded LINUX |
| OS podrška | Windows 7 / 8 / 10 |
| PAL | 4K@10x25fps,5MP@16×25fp,4MP@16x25fp,3MP@16×25fp,1080P@16×25fp, 960P@16×25fp,720P@16×25fp, D1@16×25fp |
| Podržani pretraživači | Edge, IE8-11, Google Chrome, Firefox, Safari |
| POE | Da, 8 x nezavisni POE mrežni interfejs (Plug and Play) |
| POE ukupna izlazna snaga | Veće ili jednako 100 W |
| Praćenje sa udaljene lokacije | Da |
| Procesor | ARM Cortex A7 Processor |
| Protokoli | TCP/IP, HTTP, UPnP, DNS, NTP, SMTP, PPPoE, DHCP, FTP, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, p2p |
| PTZ kontrola | Ne |
| Reprodukcija | 1CH 4K@30fps, 1CH 5MP@30fps,2CH 4MP@30fps, 2CH 3M@30fps, 4CH 1080P@30fps, 4CH 960P@30fps, 4CH 720P@30fps,16CH D1@30fps |
| Režim snimanja | Manualno, vremenski raspored, detekcija pokreta |
| Snimanje | PAL, NTSC |
| Tip | NVR POE |
| USB priključak | 2 x USB 2.0 |
| Video izlaz | 1 x VGA, 1 x HDMI 4K |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |