Postavite pitanje o ovom proizvodu
Punjač akumulatora + 2 AA 1300mAh i 2 AAA 750mAh DUR-20716
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Duracell punjač akumulatora koji puni sve punjive AA i AAA NiMH akumulatore bilo koje marke
- Možete da punite 2 ili 4 komada istovremeno i, uz LED indikator statusa punjenja, znaćete kada je punjenje završeno
- Takođe ima automatsko isključivanje tako da nećete nepotrebno trošiti struju
- Poseduje i indikator loših akumulatora zajedno sa 9 pametnih bezbednosnih funkcija
- Isporučuje se sa 2 x AA 1300 mAh i 2 x AAA 750 mAh punjiva akumulatora
| Tehnički podaci | |
| Brend | Duracell |
| Broj akum. za istovremeno punjenje | 4 |
| Napajanje | 230 V~ / 50-60 Hz |
| Ostale napomene | Isporučuje se sa 2 x AA 1300 mAh i 2 x AAA 750 mAh punjiva akumulatora |
| Struja punjenja | 180 mA / 360 mA |
| Tip akumulatora | Ni-MH |
| Veličina akumulatora | 1-4 x AAA, 1-4 AA |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |