Postavite pitanje o ovom proizvodu
Ručna LED lampa sa WHITE LASER LED tehnologijom PL1143D
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Praktična, snažna i uvek spremna - PROSTO LED punjiva baterijska lampa je idealan izbor kada vam je potrebna pouzdana svetlost bilo kod kuće, u radionici, u kolima ili u prirodi
- Daje snažno i ravnomerno osvetljenje i ima više režima rada
- Jednim pritiskom birate između 100% ili 50% jačine, ili crveno signalno svetlo i SOS svetlo
- Ugrađena Li-ion baterija kapaciteta se puni preko USB-C priključka (adapter se prodaje zasebno, preporučeni model USBP380)
- Moguća je upotreba lampe kao Power Bank uređaja, te može da dopuni telefon u hitnim situacijama
- Na kućištu se nalaze fluorescentne oznake koje se "pune" na sunčevoj svetlosti, a emituju svetlo koje pojačava vidljivost same lampe u mraku
- Kompaktne dimenzije omogućavaju da je uvek imate pri ruci - staje u torbu, fioku automobila ili džep radne jakne
| Tehnički podaci | |
| Brend | Prosto |
| Dimenzije | 32x47x192 mm |
| Izvor svetlosti | LED |
| Jačina svetlosti | 850 lm |
| Masa | 288 g |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Napajanje | Li-ion akumulator, 2000 mAh (ugrađen) |
| Punjenje | Preko ugrađenog USB tip C priključka 5V, 500 mA (adapter nije u sklopu) |
| Punjiva | Da |
| Režim rada | 100% / 50% osvetljenosti / Crveni LED trepti / SOS |
| Vreme punjenja | ~3 h |
| Vreme rada | 2-4 h |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |