Postavite pitanje o ovom proizvodu
T-IP PRO bežično smart video zvono za vrata
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
Bežično smart video zvono sa IP55 zaštitom za spoljnu jedinicu
Daljinsko upravljanje putem aplikacije koje uključuje monitoring, interfon i otključavanje
2K rezolucija, ultraširok ugao gledanja od 130°
Detekcija pokreta sa funkcijom imune na kućne ljubimce, koja sprečava lažne alarmne signale
Konekcija putem RJ45 mrežnog porta ili na 2.4 GHz Wi-Fi
| Tehnički podaci | |
| Brend | TEH-TEL |
| Dimenzije | 135x50x33 mm (spoljna jedinica) |
| Displej | 7" kolor, rezolucija 1024x600 P |
| Dodatne funkcije | Dvosmerna komunikacija, video nadzor, relejni izlaz za el. prihvatnik / magnet (potrebno je dodatno napajanje), noćni režim, odabir melodije i podešavanje jačine zvona, "ne uznemiravaj" mod, detekcija pokreta |
| Kamera | CCD u boji, 2K UHD, 25 fps video |
| Napajanje | 100-240 V~, 50/60 Hz (zvono); 12V DC, 2 A (spoljna jedinica, adapter nije u sklopu) |
| Sadržaj seta | Interfon, okapnica, tiple i šarafi, unutrašnje zvono, TF kartica, 3M nalepnica, 433 MHz antena, Wi-Fi antena |
| Veza između jedinica | WiFi 2.4 GHz ili LAN mreža |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |