Postavite pitanje o ovom proizvodu
USB punjač akumulatora do 2 kom. sa displejem XTAR-VC2
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Punjač akumulatora sa lako čitljivim LCD displejem
- Moguće istovremeno punjenje do dva akumulatora
- Grafički prikazuje informacije za vreme punjenja - struja punjenja, voltaža baterije, napunjenost baterije
- Ukoliko je baterija koju punite neispravna, punjač signalizira porukom na displeju
- Kompatibilan sa svim USB 5V napajanjima - AC/DC adapteri, punjači telefona, PC USB, power bankovi itd.
- Punjenje i rekondicionisanje starih i preispražnjenih baterija čiji je napon pao ispod 2.5V
- Punjač ima zaštitu od prepunjavanja akumulatora
- Isporučuje se bez akumulatora
- U sklopu isporuke se nalazi USB kabel
| Tehnički podaci | |
| Brend | Xtar |
| Broj akum. za istovremeno punjenje | 2 |
| Dimenzije | 131x66x33 mm |
| Napajanje | 5V DC / 1 A |
| Struja punjenja | 500 mA |
| Tip akumulatora | Li-ion |
| Veličina akumulatora | 10440, 14500, 14650, 16340, 17335, 17500, 17670, 18350, 18490, 18500, 18650, 18700, 20700, 21700, 22650, 25500, 26650 |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |