Postavite pitanje o ovom proizvodu
2u1 LED baterijska lampa i power bank PL8381
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Brend | Prosto |
| Dimenzije | 133x40 mm |
| Domet svetlosnog zraka | 250 m |
| Izvor svetlosti | 10 W T6 LED |
| Jačina svetlosti | 230 lm |
| Masa | 180 g |
| Materijal kućišta | Metal |
| Napajanje | Punjiva Li-Ion baterija, 1800 mAh |
| Punjenje | Preko ugrađenog USB priključka (kabel u sklopu) |
| Punjiva | Da |
| Režim rada | 100% / 50 % osvetljenosti, treptanje |
| Tip diode | T6 LED |
| Ugao svetlosti | 120° |
| Vreme punjenja | 2.5 h |
| Vreme rada | 2 h |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |