Postavite pitanje o ovom proizvodu
Aktivni zvučnici sa BT konekcijom 42W MICRO-M-280BT
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Multimedijalni BT 2.1 zvučnici
- Opremljeni sa 5" subvooferom, zvuk je moćan i bogat
- Putem BT veze može bežično da se poveže sa računarom, mobilnim telefonom, tabletom i drugim Bluetooth izvorima zvuka, što ga čini pogodnijim za upotrebu i uživanje u neograničenoj muzici
- Poseduje bočnu ploču sa individualnim kontrolama basa i glavne jačine zvuka
- Napravljeni od kvalitetnih materijala za vrhunske karakteristike
| Tehnički podaci | |
| Bluetooth | Da |
| Brend | Microlab |
| Daljinski upravljač | Ne |
| Dimenzije | 154x270x189 mm (subwoofer), 98x89x150 mm (sateliti) |
| Frekventni opseg | 35-20000 Hz |
| Impedansa | 4 Ohm |
| Masa | 4.6 kg |
| Napajanje | 230 V~ |
| Osetljivost | 75 dB |
| Prenosna izvedba | Ne |
| Pribor | 3.5 mm - 2xRCA kabel |
| Priključci | 3.5 mm, 2xRCA, SD, USB |
| Princip rada | Aktivni |
| Radio | Ne |
| Snaga | 42 W (26 W, 2x8 W) |
| Zvučnik | Niskotonac 5"; visokotonac 2x2.5" |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zamlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |