Postavite pitanje o ovom proizvodu
Aparat za gaziranje vode HGSZG1000
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Napravite svoje omiljeno gazirano piće kod kuće, povoljno i brzo, i uživajte u osvežavajućim mehurićima lakše nego ikada ranije
- Ova visokokvalitetna mašina za sodu dolazi u paketu koji uključuje mašinu elegantnog dizajna i bocu za vodu bez BPA sa poklopcem i postoljem od nerđajućeg čelika
- Sa svojim kapacitetom od 1 litra, boca može da pretvori do 850 ml vode u gaziranu vodu, što je čini savršenim izborom za porodična ili prijateljska okupljanja
- Aparat za sodu je kompatibilan sa standardnim CO2 cilindrima od 425 g (NIJE ZA cilindre "SodaStream QUICK"), tako da ga možete lako dopuniti u bilo kom trenutku
- Pakovanje ne uključuje CO2 cilindar, on se kupuje zasebno
| Tehnički podaci | |
| Brend | Home |
| Dimenzije | 140x415x250 mm |
| Količina vode koja se može gazirati | Maks. 850 ml |
| Kompatibilnost | Standardni CO2 cilindri (6x36.5 cm, 425 g CO2), kupuje se zasebno |
| Masa | 2300 g (sa praznom flašom) |
| Materijal flaše | Plastika (bez BPA) |
| Ostale napomene | Proizvod se isporučuje bez gasnog cilindra |
| Sadržaj pakovanja | Aparat za sodu, 1 x flaša (HGSZG1000P) |
| Tip | Aparat za sodu |
| Zapremina flaše | 1000 ml |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |