Postavite pitanje o ovom proizvodu
Iskra grejalica 2000W FH-202
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Boja kućišta | Bela |
| Brend | Iskra |
| Daljinski upravljač | Ne |
| Dimenzije | 220(D) x 255(Š) x 110(V) mm |
| Dužina kabela | 1.3 m |
| IP zaštita | IP20 |
| Masa | 1.16 kg |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Montaža | Samostojeća |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| Podesiva snaga | Da |
| Snaga | 2000 W (1000 / 2000 W) |
| Tajmer | Ne |
| Termostat | Da |
| Tip | Kalorifer |
| Tip grejača | Žični |
| Zaštita kod prevrtanja | Ne |
| Zaštita od pregrevanja | Da |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |