Postavite pitanje o ovom proizvodu
Izduvni ventilator 150mm E150S
2.215,00din.
- Zalihe: Na stanju
- Šifra: 002-E150S
- EAN: 4605098028637
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Izduvni ventilator namenjen za stalnu ili periodičnu izduvnu ventilaciju kupatila, kuhinje i drugih unutrašnjih prostorija
- Za montažu u vazdušnim vratima ili priključku sa vazdušnim kanalima
- Kućište i radno kolo su izrađeni od kvalitetne ABS plastike, otporne na ultraljubičastu svetlost
- Izuzetno tanak prednji panel (9 mm)
- Ugrađen je motor na kotrljajućim ležajevima
- Motor je opremljen zaštitom od pregrevanja
- Pričvršćivanje na mesto montiranja se vrši pomoću vijaka
| Tehnički podaci | |
| Broj brzina | 1 |
| Dimenzije | 205x205x95 mm |
| IP zaštita | IP24 |
| Maksimalan protok vazduha | 250 m3/h |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50 Hz |
| Nivo buke | 38 db |
| Snaga | 16 W |
| Tip | Izduvni |
| Zaštita od pregrevanja | Da |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |