Postavite pitanje o ovom proizvodu
Audio kabel A51
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Boja | Crna |
| Dužina kabela | 1.5 m |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Ostale napomene | - |
| Pozlaćeni krajevi | Ne |
| Priključak A | 1 x 3.5 mm utikač |
| Priključak B | 1 x 3.5 mm utikač |
| Tip | Stereo |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zamlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |