Postavite pitanje o ovom proizvodu
Bela LED plafonjera 18W, promenljiva boja svetla
S-Express
1.603,00din.
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
LED plafonjera NORA 18W nudi snažno, ravnomerno osvetljenje i CCT podešavanje boje svetla, idealno za moderne domove i poslovne prostore
Zahvaljujući IP65 zaštiti, pogodna je i za vlažne ili zahtevne ambijente
Beli PP materijal, difuzor i kompaktne dimenzije 220×220×55 mm obezbeđuju dugotrajan i pouzdan rad
| Tehnički podaci | |
| Boja kućišta | Bela |
| Boja svetlosti | Toplo bela, hladno bela, dnevna svetlost |
| CRI vrednost | Veće ili jednako 80 Ra |
| Dimabilnost | Ne |
| Dimenzije | 220x220x55 mm |
| IP zaštita | IP65 |
| Jačina svetlosti | 1850 lm |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Montaža | Nadgradna |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| Oblik | Pravougaoni |
| Potrošnja | 18 kWh / 1000 h |
| Prekidač | Ne |
| Radna temperatura | -10°C do +45°C |
| Snaga | 18 W |
| Temperatura svetlosti | 3000 / 4000 / 6500 K |
| Tip | Plafonjera |
| Ugao osvetljenja | 180° |
| Vreme zagrevanja | <0.5 s |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zamlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |