Postavite pitanje o ovom proizvodu
Bežično kućno zvono 230V~, kinetički taster, 100m DBK1001AC
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
Bežično kućno zvono 230V~, kinetički taster, 100m DBK1001AC
Praktična namena
Bežično kućno zvono 230V~, kinetički taster, 100m DBK1001AC je praktično rešenje za korisnike koji žele pouzdan proizvod sa jasnom namenom i jednostavnom primenom.
Jednostavno uklapanje u svakodnevnu upotrebu
Bitne karakteristike kao što su snaga i napajanje 220-240 V~ / 50 Hz (zvono), kinetička energija (taster) doprinose tome da se proizvod lakše uklopi u predviđenu primenu. Trepćuće svetlo prilikom zvonjenja.
Za korisnike kojima je važna funkcionalnost
Ovakav proizvod je dobar izbor kada želiš pouzdanu i jasnu namenu bez nepotrebnog komplikovanja upotrebe.
Bežično kućno zvono 230V~, kinetički taster, 100m DBK1001AC je praktičan izbor kada želiš proizvod koji jasno obavlja svoju namenu i lako se uklapa u svakodnevnu upotrebu.
| Tehnički podaci | |
| Brend | HOME |
| Broj melodija | 36 |
| Dimenzije | 80x80x35 mm (zvono); 50x82x22 mm (taster) |
| Dodatne funkcije | Trepćuće svetlo prilikom zvonjenja |
| Domet na otvorenom | 100 m |
| Frekvencija | 433.92 MHz |
| IP zaštita | IP44 (za taster) |
| Jačina zvuka | Podesiva u 4 nivoa |
| Kodovi | Digitalni |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50 Hz (zvono), kinetička energija (taster) |
| Sadržaj seta | 1 x taster, 1 x zvono |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |