Postavite pitanje o ovom proizvodu
Bluetooth zvučnik 30W, TWS, LED efekti
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Bluetooth | V5.0, domet do 10 metara na otvorenom |
| Brend | SAL |
| Daljinski upravljač | Da (napajanje 2 x AAA 1.5 V baterije, nisu u sklopu) |
| Dimenzije | 255x375x250 mm |
| Dodatne funkcije | Isključivi RGB svetlosni efekti, KARAOKE funkcija, bežična BT TWS veza |
| Frekventni opseg | 40-20.000 Hz |
| IP zaštita | IP20 |
| Masa | 4 kg |
| Napajanje | USB-C 5 V / 2.3 A max. |
| Osetljivost | 88 dB |
| Prenosna izvedba | Da |
| Pribor | USB-C kabel za napajanje, mikrofon |
| Priključci | USB-C ulaz za punjenje, USB / microSD (FAT32, maks. 32 GB) / AUX / MIC |
| Radio | Ne |
| Snaga | 30 W (Pn), 50 W (Pm) |
| Tip akumulatora | Litijum jonski, 7.4 V / 3600 mAh / 26.64 Wh |
| Ugrađen mikrofon | Ne |
| Vreme punjenja | ~4 h |
| Vreme rada | ~5 h |
| Zvučnik | 1 x 1" (25.4 mm) visokotonac, 1 x 8" (200 mm) niskotonac |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zamlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |