Postavite pitanje o ovom proizvodu
Braytron CCT LED reflektor 10W BT60-51080
S-Express
605,00din.
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Kada vam treba reflektor koji je istovremeno robustan, elegantan i prilagodljiv, BRAYTRON je pravi izbor
- Napravljen za spoljašnji ambijent, bez problema podnosi kišu i prašinu (IP65), pa idealno osvetljava terase, dvorišta, prilaze i fasade
- Zahvaljujući mogućnosti izbora između tri temperature svetla, lako prilagođava ambijent: toplo i nežno za večernje prijatnosti ili hladnije i jasnije za dan i sigurnost
- Sa snagom od 10 W, ovaj reflektor je pogodan za usmereno osvetljavanje manjih površina
- LED tehnologija garantuje dug vek trajanja i uštedu energije, što znači da ćete uživati u svetlu bez brige o održavanju i potrošnji
| Tehnički podaci | |
| Boja kućišta | Bela |
| Boja svetlosti | Toplo bela, hladno bela, dnevna svetlost |
| Brend | Braytron |
| Broj uklj. / isklj. | 10000 |
| CRI vrednost | >70 Ra |
| Dimabilnost | Ne |
| Dimenzije | 108x46x113 mm |
| IP zaštita | IP65 |
| Jačina svetlosti | 950 lm |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
| Masa | 149 g |
| Materijal kućišta | Metal |
| Montaža | Zidna |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| Ostale napomene | Broj uključenja utiče na radni vek |
| PIR senzor | Ne |
| Potrošnja | 10 kWh / 1000 h |
| Radna temperatura | -20°C do +40°C |
| Radni vek | 20000 h |
| Snaga | 10 W |
| Temperatura svetlosti | 3000 K / 4000 K / 6500 K |
| Tip | Pasivni reflektor |
| Ugao osvetljenja | 120° |
| Vreme zagrevanja | <0.5 s |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zamlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |