Novo
Postavite pitanje o ovom proizvodu
Braytron CCT LED reflektor sa PIR senzorom 30W BT60-63080
S-Express
1.960,00din.
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- BRAYTRON moderan reflektor kombinuje pouzdanost i fleksibilnost u jednom uređaju
- Namenjen je za spoljašnju upotrebu, a zahvaljujući IP65 zaštiti, bez problema podnosi kišu, prašinu i promenljive vremenske uslove
- Idealan je za ulaze, prilaze, dvorišta ili bašte gde će osvetliti ključne zone i doneti dodatnu bezbednost
- Dolazi sa opcijom 3-u-1 izbora boje svetla, što ti dopušta da lako kreiraš željeni ambijent
- Integrisan senzor pokreta čini da reflektor sam aktivira svetlo kada detektuje prolazak, čime štedi energiju i automatski reaguje kad je to potrebno
| Tehnički podaci | |
| Boja kućišta | Bela |
| Boja svetlosti | Toplo bela, hladno bela, dnevna svetlost |
| Brend | Braytron |
| Broj uklj. / isklj. | 10000 |
| CRI vrednost | >70 Ra |
| Dimabilnost | Ne |
| Dimenzije | 162x72x172 mm |
| Domet senzora | 2-8 m |
| IP zaštita | IP65 |
| Jačina svetlosti | 2850 lm |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Montaža | Zidna |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| PIR senzor | Da |
| Potrošnja | 30 kWh / 1000 h |
| Radna temperatura | -30 do +45°C |
| Radni vek | 20000 h |
| Snaga | 30 W |
| Svetlosna osetljivost senzora | 10-2000 lx |
| Temperatura svetlosti | 3000 K / 4000 K / 6500 K |
| Tip | Reflektor sa senzorom |
| Ugao osvetljenja | 120° |
| Vreme osvetljenosti | Minimum 10 s; maksimum 7 min |
| Vreme zagrevanja | <0.5 s |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |