Postavite pitanje o ovom proizvodu
Dahua SSD 2.5", 240GB, 540/450 MB/s SSD-C800AS240G
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
Dahua SSD 2.5", 240GB, 540/450 MB/s SSD-C800AS240G
Praktična namena u svakodnevnoj upotrebi
Dahua SSD 2.5", 240GB, 540/450 MB/s SSD-C800AS240G je koristan izbor kada želiš brži odziv računara i prijatniji svakodnevni rad.
Za servis, zamenu ili novu ugradnju
Ovakav proizvod je praktičan i kada radiš zamenu postojećeg dela i kada unapređuješ postojeći sistem ili opremu.
Praktična svakodnevna upotreba
Ovakva konstrukcija i način rada pogodni su za redovnu upotrebu u prostoru i nameni za koju je model predviđen.
Dahua SSD 2.5", 240GB, 540/450 MB/s SSD-C800AS240G je praktičan izbor kada želiš proizvod koji jasno obavlja svoju namenu i lako se uklapa u svakodnevnu upotrebu.
| Tehnički podaci | |
| Brend | DAHUA |
| Brzina čitanja | 540 MB/s |
| Brzina upisa | 450 MB/s |
| Dimenzije | 100.2 x 69.9 x 7 mm |
| Format | 2.5" |
| Interfejs | SATA 3 |
| Kapacitet memorije | 240 GB |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zamlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |