Postavite pitanje o ovom proizvodu
Daljinski upravljač 433.92 Mhz RC-Open4
720,00din.
- Zalihe: Na stanju
- Šifra: 002-RC-Open4
- EAN: 8606006537094
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Broj tastera | 4 |
| Dimenzije | 51x26.5x11.8 mm |
| Frekvencija | 433.92 MHz |
| Kodovi | Fiksni |
| Napajanje | 1 x 27A baterija (u sklopu) |
| Ostale napomene | Kod se ne gubi nakon zamene baterija |
| Tip | Za kapije |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |