Postavite pitanje o ovom proizvodu
Digitalni regulator napona WZ5020L
1.890,00din.
- Zalihe: Na stanju
- Šifra: 002-WZ5020L
- EAN: 8605043306137
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Dimenzije | 79x43 mm |
| Izlazna snaga | 35 W |
| Izlazna struja | 3 A (duže vreme), 4 A ukoliko ima poboljšanju disipaciju toplote |
| Izlazni napon | 0.5-30V DC |
| Prikaz | Napon: 0.01 V / struja: 0.001 A |
| Tip | Digitalni |
| Ulazni napon | 5-30V DC |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zamlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |