Postavite pitanje o ovom proizvodu
Dimer za LED trake 96W KON-DIM2
340,00din.
- Zalihe: Na stanju
- Šifra: 002-KON-DIM2
- EAN: 8605043313807
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Dimer za LED trake koji Vam daje potpunu kontrolu nad jačinom svetla u prostoru
- Jednim okretom potenciometra lako prilagođavate osvetljenje svom raspoloženju i potrebama
- Pojačajte svetlo kad vam treba puna osvetljenost ili ga smanjite za prijatniju, ambijentalnu atmosferu
- Ovaj dimer je namenjen za LED trake koje rade na naponu od 12 do 24 V
- Idealan je za osvetljenje kuhinja, dnevnih soba, polica, vitrina i drugih unutrašnjih prostora
| Tehnički podaci | |
| Daljinski upravljač | Ne |
| Dimenzije | 89x59x35 mm |
| Funkcije | DIM |
| IP zaštita | IP20 |
| Izlazni napon | 12-24V DC |
| Maksimalna snaga na izlazu | 96 W (12V) / 192 W (24V) |
| Maksimalna struja na izlazu | 1CH*8A |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Međusobna sinhronizacija | Ne |
| Radna temperatura | -20°C do +60°C |
| Tip | Dimer |
| Tip kontrole | Jačina svetlosti |
| Ulazni napon | 12-24V DC |
| Upravljanje | Preko okretnog dugmeta |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |