Postavite pitanje o ovom proizvodu
Dioda ZPY6V8
9,00din.
- Zalihe: Na stanju
- Brend: Schukat Electronic
- Šifra: 002-ZPY6V8
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
Dioda ZPY6V8
Praktična namena u svakodnevnoj upotrebi
Dioda ZPY6V8 je koristan izbor kada ti je potreban pouzdan deo ili dodatak za ugradnju, povezivanje ili servis.
Za servis, zamenu ili novu ugradnju
Ovakav proizvod je praktičan i kada radiš zamenu postojećeg dela i kada unapređuješ postojeći sistem ili opremu.
Praktična svakodnevna upotreba
Ovakva konstrukcija i način rada pogodni su za redovnu upotrebu u prostoru i nameni za koju je model predviđen.
Dioda ZPY6V8 je praktičan izbor kada želiš proizvod koji jasno obavlja svoju namenu i lako se uklapa u svakodnevnu upotrebu.
| Tehnički podaci | |
| Kućište | DO41 |
| Napon | 6.8 V |
| Ostale napomene | - |
| Snaga | 1.3 W |
| Struja | 0.035 A |
| Tip | Zener |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zamlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |