Postavite pitanje o ovom proizvodu
Drveni LED budilnik sa termometrom OC04
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Digitalni LED budilnik sa termometrom i drvenom oblogom
- Odlično čitljiv displej bele boje, moguće biranje vrste ispisa 12/24
- Ukoliko smeta u mraku, displej se može isključiti
- Aktivacija se može uraditi i jednostavnim tapšanjem ili lupkanjem o površinu blizu sata
- Može se podesiti istovremeno 3 vremena buđenja
- U sklopu isporuke se nalazi strujni adapter za napajanje
| Tehnički podaci | |
| Brend | Home |
| Dimenzije | 150x70x45 mm |
| Dodatne funkcije | Aktivacija displeja tapšanjem ili lupkanjem površine pored sata, podesiv ispis displeja, 3 vremena buđenja, ispis temperature, ispis 12/24, isključivanje displeja |
| Ekran | Sedmocifreni LED, 120x22 mm, bele boje |
| Merenje temperature | 0°-50°C |
| Montaža | Stona |
| Napajanje | 5V DC / 0.3 A maks. (preko adaptera koji je u sklopu), 3 x AAA baterije (nisu u sklopu), 1 x CR2032 baterija (za čuvanje memorije, u sklopu) |
| Radio | Ne |
| Tip | Stoni sat |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |