Postavite pitanje o ovom proizvodu
Eksterni USB CD i DVD čitač-rezač USB3.1
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
Spoljašnji CD/DVD čitač/snimač sa USB interfejsom
Arhivirajte svoje video zapise, fotografije, podatke i muziku na CD ili DVD
Omogućava brzo snimanje CD/DVD medija sa brzinom pisanja od 24x za CD i 8x za DVD
Brzi USB 3.1 interfejs za pouzdanu upotrebu sa velikim brzinama prenosa podataka
Kompaktni dizajn, savršen za upotrebu sa laptopovima
| Tehnički podaci | |
| Brend | GEMBIRD |
| Brzina čitanja | DVD 8x, CD 24x |
| Brzina pisanja | DVD-R, DVD+R 8x, DVD-RW 4x, CD-R 24x |
| Dimenzije | 140x140x18 mm |
| Interfejs | USB tip C (m), USB 3.1 Gen 1 |
| Kompatibilnost | Windows 10 / 11 |
| Masa | 0.36 kg |
| Napajanje | 5V DC |
| Ostale napomene | Mehanika optičkog uređaja sadrži obnovljene elemente |
| Podržani formati | DVD: DVD-ROM, DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD-R DL / CD: CDA, CD-ROM, CD-R, VCD, SVCD, CD-RW |
| Prečnik diska | 80 mm, 120 mm |
| Tip | Čitač i rezač |