Postavite pitanje o ovom proizvodu
Električna zamka za insekte 2x4.5W IKM50L
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
Električna zamka za insekte 2x4.5W IKM50L
Komfor u prostoru tamo gde je najpotrebniji
Električna zamka za insekte 2x4.5W IKM50L je osmišljen da olakša svakodnevnu upotrebu prostora i donese više komfora tamo gde se uređaj koristi najčešće. Snaga od 9 W doprinosi učinku koji odgovara nameni uređaja u svakodnevnoj upotrebi.
Praktične funkcije za lakše korišćenje
Napajanje 220-240 v~, 50-60 hz olakšava uklapanje uređaja u predviđeni način upotrebe.
Prilagođen svakodnevnom ritmu korišćenja
Zaštita IP20 doprinosi mestu i načinu primene. Ovakav uređaj je naročito koristan kada želiš brzo i jednostavno rešenje bez komplikovanog rukovanja.
Električna zamka za insekte 2x4.5W IKM50L je praktičan izbor kada želiš proizvod koji jasno obavlja svoju namenu i lako se uklapa u svakodnevnu upotrebu.
| Tehnički podaci | |
| Brend | HOME |
| Dimenzije | 38x8x25 cm |
| Domet | 50 m2 |
| Dužina kabela | 1 m |
| IP zaštita | IP20 |
| Izvor svetlosti | 2 x 4.5 W T5F LED cev (u sklopu) |
| Masa | 1.2 kg |
| Materijal kućišta | Plastika, aluminijum |
| Namena | Za insekte |
| Napajanje | 220-240 V~, 50-60 Hz |
| Napon rešetke | 2000-2200 V |
| Snaga | 9 W |
| Tip | Električna zamka |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |