Postavite pitanje o ovom proizvodu
Električni bokal za vodu 1.7 l HG-VF04
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Automatsko isključenje | Kada se dostigne tačka ključanja |
| Brend | Home |
| Dimenzije | 160x260x240 mm |
| Dodatne funkcije | Filter za vodu, postolje za napajanje okretljivo 360° |
| Grejač | Skriven |
| Kabel | 65 cm |
| Masa | 0.8 kg |
| Napajanje | 230 V~ / 50 Hz |
| Snaga | 2000 W |
| Tip | Električni bokal |
| Zapremina | 1.7 l |
| Zaštita od pregrevanja | Da |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |