Postavite pitanje o ovom proizvodu
Fen za kosu 1400W HG-HSZ18
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Boja kućišta | Crna |
| Brend | Home |
| Dimenzije | 190x230x75 mm |
| Dodatne funkcije | 2 podesive brzine |
| Dužina kabela | 1.65 m |
| Hladno izduvavanje | Ne |
| Ionic funkcija | Ne |
| Masa | 0.37 kg |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| Snaga | 1400 W |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |