Postavite pitanje o ovom proizvodu
FET tranzistor N-Ch TO220 IRF3205
85,00din.
- Zalihe: Na stanju
- Brend: Schukat Electronic
- Šifra: 002-IRF3205
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Kućište | TO220 |
| Način montaže | THT |
| Napon | 55 V |
| Ostale napomene | - |
| Otpornost | 0.008 R |
| Snaga | 200 W |
| Struja | 110 A |
| Tip | N-Ch |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zamlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |