Postavite pitanje o ovom proizvodu
Helitrim T93YB 22K T93YBK022
144,00din.
- Zalihe: Na stanju
- Brend: Schukat Electronic
- Šifra: 002-T93YBK022
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Dimenzije | RM5.08/2.54 mm |
| Ostale napomene | - |
| Otpornost | 22 K |
| Snaga | 0.5 W |
| Tip | Stojeći obrtni |
| Vrsta otpornosti | kOhm |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zamlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |