Postavite pitanje o ovom proizvodu
Iskra benzinska kopačica 139cm3 HG60T
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Benzinska kopačica Iskra, namenjena za hobi upotrebu
- Opremljena sa visoko efikasnim 4-taktnim OHV motorom
- Robustan dizajn idealan je za meko do srednje tvrdo tlo za obrađivanje blizu zasađenih sadnica
- Noževi su izrađeni od posebnog čelika s minimalnim trošenjem, a njihov oblik osigurava efikasno oranje tla
- Vodeći točak, koji se rotira, omogućava jednostavno upravljanje uređajem
- Pokretanje iz stanja mirovanja je jednostavim pritiskom na dugme, što poboljšava bezbednost korisnika
| Tehnički podaci | |
| Brend | Iskra |
| Kapacitet posude za gorivo | 1.6 l |
| Kapacitet posude za ulje | 0.55 l |
| Masa | 35.6 kg |
| Najveći dozvoljeni nagib | 20° |
| Obrtaji | 3000 min-1 (prazan hod) |
| Ostale napomene | Preporučeno motorno ulje SAE30 |
| Radna dubina | 260 mm |
| Radna širina | 360 ili 600 mm |
| Snaga | 2.3 kW |
| Tip motora | 4-taktni SG475 (vazdušno hlađenje) |
| Zapremina motora | 139 cm3 |