Postavite pitanje o ovom proizvodu
Iskra blender 300W DL-BL03PP-BL
S-Express
3.195,00din.
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Iskra blender, namenjen za upotrebu u domaćinstvu
- Dve brzine rada za pripremu različitih obroka i napitaka
- Pulsni rad za kraće intervale blendiranja
- Lako čistivo kućište i oštrice od nerđajućeg čelika, osiguravaju dugotrajno korištenje
- Jednostavan za korištenje i održavanje
- Isporučuje se sa mernom posudom za lako doziranje potrebnih sastojaka
| Tehnički podaci | |
| Boja kućišta | Crna |
| Brend | Iskra |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| Snaga | 300 W |
| Tip | Blender |
| Zapremina | 1.5 l, kapacitet merne posude 50 ml |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |