Postavite pitanje o ovom proizvodu
Iskra električni bokal za vodu 1.7 l T-9010AI
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Automatsko isključenje | Kada se dostigne tačka ključanja |
| Brend | Iskra |
| Dodatne funkcije | Prekidač za otvaranje poklopca, filter za vodu, postolje za napajanje okretljivo 360°, osvetljen prekidač za uklj./isklj. |
| Grejač | Skriven, od nerđajućeg čelika |
| Masa | 0.93 kg |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| Snaga | 2200 W |
| Tip | Električni bokal |
| Zapremina | 1.7 l |
| Zaštita od pregrevanja | Da |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |