Postavite pitanje o ovom proizvodu
Iskra Ero akumulator za trimer IEX-BP-2020
S-Express
2.395,00din.
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
Tagovi:
iskra
, ero
, akumulator
, trimer
, iex-bp-2020
, prolećna
, akcija
, 2026
, baštenski
, alat
| Tehnički podaci | |
| Brend | Iskra |
| Kapacitet | 2000 mAh |
| Kompatibilni artikli | Akumulatorski trimer IEX-CGT-162 i punjač IEX-FC-20V |
| Napon | 20 V |
| Sastav | Li-ion |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |