Postavite pitanje o ovom proizvodu
Iskra Ero elektropneumatska bušilica 1500W IE-RH32K-1500
S-Express
12.815,00din.
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Elektropneumatska bušilica iz Iskra Ero linije proizvoda
- Namenjena za udarno bušenje u betonu, kamenu i opeci, kao i za klesanje uz upotrebu odgovarajućih burgija ili dleta
- Poseduje dodatnu, lako podesivu ručku za praktičnije rukovanje
- SDS+ sistem prihvata burgije, omogućava brzu i laku zamenu nastavaka za rad
- Isporučuje se u koferu za praktično nošenje i odlaganje
| Tehnički podaci | |
| Brend | Iskra |
| Broj udaraca | 0-4350 udaraca/min-1 |
| Kapacitet bušenja | 42 mm (drvo), 13 mm (metal), 32 mm (kamen) |
| Masa | 4.9 kg |
| Napajanje | 230-240 V~ / 50 Hz |
| Obrtaji | 0-880 min-1 (bez opterećenja) |
| Pribor | 1 x SDS+ konusno dleto (14x250 mm), 1 x SDS+ pločasto dleto (14x250 mm), 3 x SDS+ burgije (8, 10, 12 x 150 mm), 1 x zaštitni poklopac od prašine, 1 x ključ, 1 x par grafitnih četkica |
| Snaga | 1500 W |
| Stezna glava | SDS+ |
| Tip | Elektropneumatska bušilica |
| Udarna snaga | 5.5 J |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |