Sniženo
Postavite pitanje o ovom proizvodu
Iskra Ero rotaciona ekscentrična brusilica 240W IE-AJ8-240
Popust:
S-Express
-21%
3.900,00din.
4.950,00din.
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
Tagovi:
iskra
, ero
, rotaciona
, ekscentrična
, brusilica
, 240w
, ie-aj8-240
, brusilice Čišćenje
, lagera
- Rotaciona ekscentrična brusilica iz Iskra Ero linije proizvoda, namenjena za poluprofesionalnu upotrebu
- Namenjena suvom brušenju i poliranju drveta, plastike, metala i lakiranih površina
- Ergonomski prihvat obezbeđuje optimalnu radnu udobnost, dok bazna ploča sa čičak trakom omogućava jednostavnu i brzu promenu brusnog papira
- Za uredan radni prostor koristite priložen rezervoar za prašinu ili prikačite odgovarajući usisivač na brusilicu
| Tehnički podaci | |
| Brend | Iskra |
| Dimenzije | 2 mm (prečnik vibracionog kruga), 125 mm (brusna ploča) |
| Masa | 1.3 kg |
| Napajanje | 230-240 V~ / 50 Hz |
| Obrtaji | 12.000 obr/min-1 |
| Pribor | Rezervoar za prašinu, 1 x brusni list |
| Snaga | 240 W |
| Tip | Rotaciona brusilica |
| Vibracije | 24.000 min-1 |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |