Postavite pitanje o ovom proizvodu
Iskra vibraciona brusilica 180W OS180
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Iskra vibraciona brusilica, pogodna za hobi upotrebu
- Namenjena suvom brušenju i poliranju drveta, plastike i lakiranih površina
- Posebno je pogodna za profile, uglove ili teško dostupna mesta
- Za uredan radni prostor koristite priložen rezervoar za prašinu ili prikačite odgovarajući usisivač na brusilicu
| Tehnički podaci | |
| Brend | Iskra |
| Dimenzije | 1 mm (prečnik vibracionog kruga), 90x187 mm (brusna ploča), 90x230 mm (brusni list) |
| Masa | 1.6 kg |
| Napajanje | 230 V~ / 50 Hz |
| Obrtaji | 12.000 obr/min-1 |
| Pribor | Rezervoar za prašinu, 1 x brusni list |
| Snaga | 180 W |
| Tip | Vibraciona brusilica |
| Vibracije | 12.000-24.000 min-1 |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |