Postavite pitanje o ovom proizvodu
Iskra konvekcijska halogena pećnica 1400W KP-618
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Boja kućišta | Bela |
| Brend | Iskra |
| Dimenzije | 333x217 mm (veličina posude) |
| Dodatne funkcije | 7 programa, sistem protiv pregrevanja |
| Masa | 7 kg |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| Pribor | Niska i visoka mrežica, hvataljka za poklopac |
| Snaga | 1400 W |
| Tajmer | 1-60 min / u koracima po 1 min |
| Tip | Halogena pećnica |
| Zapremina | 12 l |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |