Postavite pitanje o ovom proizvodu
Iskra ubodna testera 450W JS450
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Brend | Iskra |
| Dubina reza | 55 mm (drvo), 10 mm (plastika), 6 mm (metal) |
| Masa | 1.6 kg |
| Napajanje | 230-240 V~ / 50-60 Hz |
| Obrtaji | 0-3000 uboda/min (bez opterećenja) |
| Oštrica | Podesiv ugao sečenja 45° |
| Pribor | Nastavak za drvo, imbus ključ |
| Snaga | 450 W |
| Tip | Ubodna testera |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |